Ata Filtrasyon

Parker firması 1918 yılında kurulmuş , dünya genelinde 48 ülkede direkt ofisleri ile faaliyet göstermektedir. Firma 60.000 ‘e yakın çalışanı ile mobil, endüstriyel ve uzay ve havacılık sektörleri için hassas mühendislik çözümleri sağlamaktadır. Parker yıllık 13 milyar $’ı aşan cirosuyla hareket ve kontrol teknolojileri ve sistemlerinde dünyanın önde gelen üreticilerindendir. Parker; Havacılık ve Uzay Sanayi, İklim Kontrolü, Elektromekanik, Filtrasyon, Akışkan ve Gaz Transferi, Hidrolik – Pnömatik, Proses Kontrolü ve Sızdırmazlık gibi 8 ana faaliyet grubunda hareket ve kontrol teknolojilerinde dünyanın lider üreticisidir.

Filtreleme katı, sıvı ve gazların temizlenmesi teknolojisidir. Parker Filtre; Ağır Hizmet İş Makinaları ve Araçları, İnşaat ve Madencilik Ekipmanları, Forklift, Denizcilik ve her türlü Endüstriyel fabrika ve tesis uygulamaları için zengin üretim ve mühendislik tecrübesiyle hidrolik yağ filtrasyon ve kirlilik ekipmanlarında yaygın ürün çeşidine sahiptir.

Parker 30 yılı aşkın süredir dizel yakıt filtrasyonu ve yakıt su ayrıştırma konularında yenilikçiliğini devam ettirmekte, orijinal ekipman üreticilerine ve son kullanıcılara kaliteli filtrasyon çözümleri sunmaktadır. Racor içten yanmalı motorlar için yakıt, hava, yağ ve soğutucu filtre sistemlerinde dünya lideridir. 1969 yılında kurulmuş Racor’un ürün hattı yakıt filtresi/yakıt su ayırıcı filtre sistemleri, yağ filtre sistemleri, otomatik şanzuman filtreleri, ağır hizmet motor hava filtreleri, karter havalandırma filtre sistemleri ve soğutucu filtrelerini içermektedir.

Racor’un yakıt su ayırıcı filtre sistemleri, ağır hizmet İş Makinaları, Kamyonlar, Otobüsler, Gemi ve Yatlar, Jeneratör ve Jet yakıtı filtrasyonu uygulamaları ile dünyanın farklı noktalarında ve farklı ortamlarında çalışan motorlar için kaliteli koruma sağlar.

Sürekli ve istikrarlı büyüme hedefi olan firmanın global hedeflerine paralel olarak yapılanması neticesinde Türkiye ‘de üretim kararı alınmış olup, filtrasyon sistemleri ile ilgili üretimin bir bölümünün ülkemizde yapılması gündeme gelmiştir.

Firmanın Dünya genelinde 100 ün üstünde markası mevcut olup, firmamız Racor ® grubu ile ilgili yakıt filtreleri, yakıt filtreleme ve yakıt su ayırıcı sistemlerin ve Parker ® Hidrolik Sistem filtrelerinin satışı konusunda firma ile çözüm ortağı olarak çalışmaktadır.

Endüstriyel İş Makineleri Filtreleri

0 (312) 394 05 94

0 (533) 723 67 05

İVEDİK OSB MAHALLESİ 1453. CADDE NO:68

YENİMAHALLE / ANKARA

info@atafiltre.com.tr

© AtaFiltrasyon 2024. Tüm Hakkı Saklıdır. Designed by Gecedizayn.com