Ata Filtrasyon

ATAFİLTRASYON

25 yILLIK TECRÜBE

ATAFİLTRASYON YEDEK PARÇA OTOMOTİV LİMİTED ŞİRKETİ olarak 2005 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden bugüne filtre ve yedek parça sektörüne yön veren çalışma yapısıyla orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesinde önemli rol oynamıştır. Firmamız ana bayiliği olan FLEETGUARD markası ile FLEETGUARD kullanıcılarını doğru fiyatlandırma sistemi ile ortak payda da buluşturmayı hedeflemiştir. Firmamız ilerleyen süreçlerde talepler doğrultusunda Donaldson, Parker, Caterpillar, gibi birçok markayı bünyesine katarak siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunmuştur.

Firmamız filtre ve filtrasyon ekipmanları konusunda düzenli AR-GE çalışması yaparak her geçen gün kendi altyapısına yatırım yapmaktadır. Bu konuda Türkiye şartlarına uygun, aynı zamanda dünya standartlarına sahip olan WOLTMAX markasını kullanıcılar ile buluşturmuştur.

Başarı tesadüf değildir !

MİSYON & VİZYON

25 yıllık Bilgi ve Tecübeyle ihtiyaç duyulan filtreleri alanında uzman ekibimizle karşılamaktayız. 

Misyonumuz

Atafiltrasyon için başarının formülü, sıkı çalışmak ve hızlı çözümler üretmektir.

Vizyonumuz

Projenizin her aşamasında sizlerle yakın temas halinde olarak olası her durum için sizlerle birebir çalışarak arzuladığınız sonuca ulaşabilmeniz için yanınızdayız.

Endüstriyel İş Makineleri Filtreleri

0 (312) 394 05 94

0 (533) 723 67 05

İVEDİK OSB MAHALLESİ 1453. CADDE NO:68

YENİMAHALLE / ANKARA

info@atafiltre.com.tr

© AtaFiltrasyon 2024. Tüm Hakkı Saklıdır. Designed by Gecedizayn.com