Ata Filtrasyon

100 yılı aşkın bir süredir dünyanın en karmaşık filtreleme sorunlarının bazılarının çözülmesine yardımcı olduk. Müşterilerimize çözümler sunmaya kararlıyız; en iyi işimizi yapmak için motive olmuş; ve iş dünyasında ve toplumda doğru şeyi yapmaya kararlı.

Donaldson Şirketi, bir çiftçinin traktör sorununu çözmek için basit bir hava filtresi geliştiren Frank Donaldson tarafından 1915 yılında kuruldu. Motor kıvılcımlarının ekinleri tutuşturması sorununu çözmek için 1920’lerin sonunda egzos ürünleri de ürün gruplarına dahil edildi. Donaldson’ın tarım ekipmanları geliştirmedeki başarısı önce yapı ve madencilik sektörüne, daha sonra da kamyonlara yönelik ürünlere yönelmelerine neden oldu.

1950’lerde Donaldson, denizaşırı üreticilerle lisans anlaşmaları yaparak uluslar arası satış ve dağıtıma başladı. 1958’de Caterpillar’a destek olmak için İngiltere’de faaliyetlere başlandı ve şu anda 19 ülkede müşterilerin ihtiyaçlarına hizmet etmeyi sürdürüyor. Bugün, 12,000 çalışanı ve geniş bir ürün yelpazesi ile Donaldson Filtre, tüm dünyada faaliyet göstermektedir.

Donaldson, sayıları 150 yi aşan Orjinal Ekipman Üreticisi firmanın filtrasyon sistemleri ve yedek parça ihtiyacı olan filtre elemanlarının geliştirilmesi ve üretimi konusunda dünya çapında önde gelen tedarikçisi ve çözüm ortağıdır. 1915 yılında kurulan, Donaldson yenilikçi, araştırma ve geliştirmeye önem veren filtrasyon konusunda tatmin edici çözümler üreten müşteri ve teknoloji odaklı bir firmadır.

Donaldson filtre, toz toplama, enerji üretimi, özel filtrasyon, basınçlı hava filtrasyonu , ağır hizmet ekipmanları, endüstriyel kompresörler, kamyon ve hafif ticari araç dahil olmak üzere endüstriyel ve motor piyasalarında kullanılmakta olan yağ, yakıt, hidrolik , şanzuman, hava , su korozyon , hava yağ separatörleri ana başlıklarında ürün üreterek müşterilerine hizmet vermektedir. Dünya çapında 6 kıtada üretim yapan firma, konularında uzman 13.600 ‘ü aşkın personeli ile ürün ve hizmet üretmektedir.

Endüstriyel İş Makineleri Filtreleri

0 (312) 394 05 94

0 (533) 723 67 05

İVEDİK OSB MAHALLESİ 1453. CADDE NO:68

YENİMAHALLE / ANKARA

info@atafiltre.com.tr

© AtaFiltrasyon 2024. Tüm Hakkı Saklıdır. Designed by Gecedizayn.com