Ata Filtrasyon

MAHLE, otomotiv endüstrisinin önde gelen uluslararası geliştirme ortağı ve tedarikçisinin yanı sıra geleceğin mobilitesi için öncü ve teknoloji sürücüsüdür.

MAHLE Group, ulaşımı daha verimli, daha çevre dostu ve daha konforlu hale getirmeye kararlıdır. MAHLE, içten yanmalı motoru sürekli olarak optimize ediyor, alternatif yakıtların kullanımını ilerletiyor ve e-mobilitenin yaygın kabul görmesi ve dünya çapında tanıtılması için temelleri atıyor.

Motor Sistemleri ve Bileşenleri, Filtreleme ve Termal Yönetimden oluşan geniş bir sistem yeterliliğine dayanan grubun ürün portföyü, güç aktarımı ve klima teknolojisi ile ilgili tüm önemli konuları ele alıyor. Elektrikli ve elektronik bileşenler ve sistemler konusundaki uzmanlığı sayesinde MAHLE, e-mobilite için entegre sistem çözümleri de sunabilir.

MAHLE ürünleri dünya çapında en az her iki araca takılır. On yıllardır, MAHLE bileşenleri ve sistemleri aynı zamanda dünyanın yarış pistlerinde ve yol dışında – sabit uygulamalarda, mobil makinelerde, demiryolu taşımacılığında ve denizcilik uygulamalarında da kullanılmaktadır.

Endüstriyel İş Makineleri Filtreleri

0 (312) 394 05 94

0 (533) 723 67 05

İVEDİK OSB MAHALLESİ 1453. CADDE NO:68

YENİMAHALLE / ANKARA

info@atafiltre.com.tr

© AtaFiltrasyon 2024. Tüm Hakkı Saklıdır. Designed by Gecedizayn.com