racor parker filtreParker Hannifin yıllık 10 milyar $’ı aşan cirosuyla hareket ve kontrol teknolojileri ve sistemlerinde dünyanın önde gelen üreticilerindendir. 48 ülkede faaliyette bulunan firma 52.000 çalışanı ile mobil, endüstriyel ve uzay ve havacılık sektörleri için hassas mühendislik çözümleri sağlamaktadır.

Racor Parker Filtre; Havacılık ve Uzay Sanayi, İklim Kontrolü, Elektromekanik, Filtrasyon, Akışkan ve Gaz Transferi, Hidrolik – Pnömatik, Proses Kontrolü ve Sızdırmazlık gibi 8 ana faaliyet grubunda hareket ve kontrol teknolojilerinde dünyanın  lider üreticisidir.

Filtreleme katı, sıvı ve gazların temizlenmesi teknolojisidir. Parker Ağır Hizmet İş Makinaları ve Araçları, Denizcilik ve her türlüEndüstriyelfabrika ve tesis uygulamaları için engin üretim ve mühendislik tecrübesiyle hidrolik yağ filtrasyon ve kirlilik ekipmanlarında yaygın ürün çeşidine sahiptir.

Parker 30 yılı aşkın süredir dizel yakıt filtrasyonu ve yakıt su ayrıştırma konularında yenilikçiliğini devam ettirmekte, orijinal ekipman üreticilerine ve son kullanıcılara kaliteli filtrasyon çözümleri sunmaktadır.

Racor içten yanmalı motorlar için yakıt, hava, yağ ve soğutucu filtre sistemlerinde dünya lideridir. 1969 yılında kurulmuş Racor un ürün hattı yakıt filtresi/yakıt su ayırıcı filtre sistemleri, yağ filtre sistemleri, otomatik şanzuman filtreleri, ağır hizmet motor hava filtreleri, karter havalandırma filtre sistemleri  ve soğutucu filtrelerini içermektedir.

Racor’un yakıt su ayırıcı filtre sistemleri, ağır hizmet İş Makinaları, Kamyonlar, Otobüsler, Gemi ve Yatlar, Jeneratör ve Jet yakıtı filtrasyonu uygulamaları ile dünyanın farklı noktalarında ve farklı ortamlarında çalışan motorlar için kaliteli koruma sağlar.

Kurumsal